FOTO Autogol odlučio pobjednika u Vukovini

[]

Vukovina, 13.04.2024. 4.NL Središte skupina B-21.kolo: Ban Jelačić-Libertas(Novska) 0:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Igrači Bana Jelačića su u 21. kolu proljetnog dijela prvenstva 4. NL Središte Zagreb skupina B izgubili rezultatom 0:1 od momčadi Libertasa iz Novske. Prvo poluvrijeme obilježili su propuštene prigode za pogodak, autogol i česti prekidi.

Filip Harambašić je s dvadesetak metara pogodio gredu, a u 15. minuti gosti su došli u vodstvo autogolom nastao iz nesporazuma kada je Fran Milatović glavom vratio loptu vrataru Davidu Buđaku, koji se pomaknuo na krivu stranu. Ubrzo je Luka Artuković imao veliku prigodu za izjednačenje, ali je njegov plasirani udarac glavom zaustavila vratnica. Zbog ozljede zamijenjen je gostujući vratar Patrik Komljenović, ušao je iskusni Dragan Fijačko.

Ostaje sporna situacija u 60. minuti kada domaćoj momčadi nije priznat pogodak, jer je prema procjeni pomoćnog suca lopta bila izvan terena prije ubačaja. Brojni napadi domaćih u završnici, ubačaji iz kuta i prekida ipak nisu rezultirali izjednačenjem.

Ban Jelačić (21 6 4 11 20:36 22) je s 22 boda na 11. mjestu u trenutačnom redoslijedu, a Libertas je s 26 bodova na 9. mjestu.

4.NL Središte Zagreb skupina B 2023./2024., 21. kolo

NK Ban Jelačić – NK Vrbovec 0:1 (0:1)

Vukovina. Gledatelja 70. Subota, 13.04.2024., 16:30 sati. Sudac: Marija Cikojević (Novaki). Pomoćni suci: Blaž Crnoja (Vrbovec) i Dario Maras (Dugo Selo). Delegat: Danko Uroić (Vrbovec). Strijelac: 0:1 – Milatović (15-AG).

BAN JELAČIĆ: Buđak, Simichen Maslač (od 63. Koprivčić), Artuković (od 82. Vuksanović), Hrženjak (od 82. Augustić), Nikić (cap.), Milatović, Klasnić (od 46. Brešić), Ivanković, Harambašić (od 74. Miletić), P.Nezirović. Trener: Hrvoje Jančetić.

LIBERTAS: Komljenović (od 28. Fijačko), Poturica (od 46. Šimunović), Al.Munjiza, Alj.Munjiza, Crnojević, Lipovac, Bilogrević (od 28. Mudri-Brežni, od 46. Šakić), Filipović, Krunić (od 88. Gajdoš), Đusi, Rogulja (od 90.+3 Senić). Trener: Boris Horvat.

Ova objava FOTO Autogol odlučio pobjednika u Vukovini se prvi puta pojavila na cityportal.hr.