FOTO Turopolje i Donja Kupčina odigrali bez pobjednika

[]

Turopolje, 13.04.2024. Prva ŽNL Skupina Jug-18.kolo: Turopolje-Donja Kupčina 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopolje i Donja Kupčina su u 18.kolu 1.ŽNL-e skupina Jug odigrali neodlučeno rezultatom 2:2, a momčad gostiju je dva puta bila u vodstvu, ali su domaći uspjeli u dramatičnoj završnici ipak remizirati.

Gosti su došli u vodstvo u ranoj fazi susreta kada je Stjepan Stupljanec u 8. minuti poentirao za 0:1. Momčad gostiju je skoro u cijelom prvom poluvremenu bila konkretnija u odnosu na domaći sustav, koji je pokušao nešto napraviti bočnim napadima.

Početkom drugog poluvremena Turopolje je krenulo ozbiljnije i u 50. minuti Tomislav Lučić je iz blizine glavom poslao loptu u bliži kut za 1:1. Uslijedila je i nešto oštrija igra, srećom, tenzije su ipak splasnule i nije bilo iščašenog ponašanja.

Momčad iz Donje Kupčine ponovo dolazi u vodstvo u 80. minuti golom Brune Štulhofera, njihovog najboljeg igrača u ovom susretu. Domaći su izbjegli poraz u 87. minuti kada je mrežu zatresao Andreas Šejić i izjednačio – 2:2!

Prva ŽNL skupina Jug 2023./2024., 18. kolo

NK Turopolje – NK Donja Kupčina 2:2 (0:1)

Turopolje. ŠRC Turopolje. Gledatelja: 60. Subota, 13.04.2024., 17 sati. Sudac: Josip Blažić (Vrbovec). Pomoćni suci: Mislav Antonio Fugaj (Vrbovec) i Vito Baša (Brckovljani). Delegat: Zoran Gregurić (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – S.Stupljanec (8), 1:1 – T.Lučić (50), 1:2 – Štulhofer (80), 2:2 – Šejić (87).

TUROPOLJE: Sučić (od 29. Culović), Robić, D.Josić, Ceković (cap.), Zorić, Karlović, Perić, Šejić, T.Lučić, Jambrešić (od 46. K.Lučić), Ž.Josić. Trener: Goran Smolčić.

DONJA KUPČINA: Mihalić, Brezović (cap.), Štulhofer, A.Stupljanec, S.Stupljanec, Rimac (Uđbinac od 66), J.Stupljanec, Markulin, F.Potesak, Konječić (od 42. Šoštarić), Britvec (od 66. M.Potesak). Trener: Vladimir Marušić.

Ova objava FOTO Turopolje i Donja Kupčina odigrali bez pobjednika se prvi puta pojavila na cityportal.hr.