FOTO Vatrogasac i Posavec odigrali neodlučeno u drami sudačke nadoknade

[]

Kobilić, 14.04.2024. 1.ŽNL Skupina Jug-18.kolo: Vatrogasac – Posavec 3:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac i Posavec su odigrali neodlučeno 3:3 u 18. kolu 1.ŽNL Skupina Jug, nakon početnog vodstva Posavca (0:1), rezultatskog obrata domaćih u prvom poluvremenu (3:1) i dramatične završnice koja je pripala gostujućoj momčadi za konačni ishod 3:3!

Bolji početak susreta imali su gosti koji su rano došli u vodstvo pogotkom Ivana Lucina u 5. minuti na ubačaj Pere Milatovića. Domaći su se do polovice prvog poluvremena uspjeli dobro posložiti i u samo pet minuta okrenuti rezultat u svoju korist.

Barišić je iz okreta izjednačio (22.), a na visoki ubačaj Josipa Grilca u 27. odlično je reagirao Marko Paradžik i glavom proslijedio loptu pod gredu za 2:1. Na sličan način je Ivan Paradžik u 39. efektno pogodio za 3:1!

Zadovoljan vodstvom Vatrogasac je u drugom poluvremenu prepustio inicijativu Posavcu i samo je sporadično napadao suparnička vrata. Gosti su u 85. smanjili golom Domagoja Desputa na 3:2, a u dugoj sudačkoj nadoknadi dosuđen je kazneni udarac za Posavec. Šok za domaće igrače i njihove navijače, pritisak na suca, jurnjava po terenu. Kazneni udarac je ipak izveden, Karlo Lihtar zabio je loptu pod gredu za konačnih – 3:3.

Prva županijska nogometna liga Skupina Jug 2023./2024., 18. kolo

NK Vatrogasac – NK Posavec (Orle) 3:3 (3:1)

Velika Gorica, Kobilić. Stadion: ŠRC Kobilić. Gledatelja: 80. Nedjelja, 14.04.2024., 17 sati. Sudac: Antonio Kokot (Vrbovec). Pomoćni suci: Katarina Ćulumović (Velika Gorica) i Ivan Smolčić (Odranski Obrež). Delegat: Bojan Stanilović (Lukavec). Strijelci: 0:1 – Lucin (5), 1:1 – Barišić (22), 2:1 – M.Paradžik (27), 3:1 – I.Paradžik (39), 3:2 – Desput (85), 3:3 – Lihtar (90.+5 KU).

VATROGASAC: B.Grilec, Šošić (cap.), M.Paradžik, I.Paradžik, Krasnić, Matanović, Antunović, Kirinić (od 55. Sambol), Haraminčić (od 75. Hrženjak), J.Grilec, Barišić (od 75. Andrišević). Trener: Vjekoslav Čavar.

POSAVEC: Zagorac, A.Breščaković (cap.), M.Breščaković, Lucin (od 46. Bencek), Lihtar, Milatović, Joveš, Curić (od 85. Koljević), Desput, Škrtić (od 46. Musolli), Đurašić. Trener: Nino Matković.

Ova objava FOTO Vatrogasac i Posavec odigrali neodlučeno u drami sudačke nadoknade se prvi puta pojavila na cityportal.hr.