Kurilovec nadigrao Maksimir golovima Sedlačeka i Blagoeva

[]

Vrlo dobro odigrao je Kurilovec prvo poluvrijeme, napadački, pa tako iz prvog dijela treba spomenuti šanse domaćih – zicer Knežića iz 12. minute, priliku Sedlačeka u 28., zicer utakmice Lukavečkog iz 38. minute, te fin udarac u sami kut Sedlačeka iz 41. minute kada se istaknuo golman gostiju Išek. Nakon neiskorištenih šansi, na asistenciju Šarića s lijeve strane, u završnici prve dionice konačno je pogodio u mrežu gostiju Sedlaček. Nastavak dvoboja nakon odmora opet je pripao domaćoj momčadi, koja vodstvo diže golom Blagoeva u 66. minuti, on pogađa s distance u sami lijevi kut nemoćnog maksimirskog vratara. Do kraja jako dobra utakmica Kurilovca koji tijekom cijele utakmice drži sve pod kontrolom. Uspješno neutraliziraju domaći sve napade gostiju, prijete kontrama, no padom koncentracije u sudačkoj nadoknadi Maksimir ipak preko Hajdinjaka smanjuje na konačnih 2:1.

III. NL Centar, 27. kolo

KURILOVEC – MAKSIMIR 2:1

SRC Udarnik. Gledatelja 70.
Sudac: Al Iasa Ammar (Zagreb). Pomoćnici: Sumpor (Stubica) i Bedeniković (Zelina).

STRIJELCI: 1:0 – Sedlaček (42), 2:0 – Blagoev (66), 2:1 – Hajdinjak (90+2).

KURILOVEC: Tor, Šarić, Knežić (od 87. Milković), Mrvičin (od 82. Saiti), Ćosić, Sedlaček, Žlebečić, Lukavečki (od 75. Bolješić), Završki, Čurek, Blagoev (od 82. Pušić). TRENER: Senad Harambašić.

MAKSIMIR: Išek, Katona (od 72. Lučić), Kondres, Batistić, Regvar (od 66. Hajdinjak), Mamić (od 46. Štefić), Barkić, Pirš, Ivković (od 72. Dasović), Krznar, Hodak (od 66. Novak). TRENER: Zoran Santrač.

Ova objava Kurilovec nadigrao Maksimir golovima Sedlačeka i Blagoeva se prvi puta pojavila na cityportal.hr.