Gorica pobijedila Trnje

U petoj pripremnoj utakmici Gorica je ostvarila svoju drugu u pripremama nad trećeligašem iz Trnja. Nije to bila utakmica iz koje bi braća Biškup konstatirati da im je momčad odgovorila zahtjevima jer u prvom dijelu kada su za Goricu igrali igrači koji su vrlo blizu udarne postave nije bilo ni igre ni brzog protoka lopte, a ni agresivnosti iako je Gorica imala posjed lopte i pritisak. Poveli su gosti nakon kontre i prekršaja Milanovića u šesnaestercu za najstrožu kaznu, a svega nekoliko minuta kasnije teško je srušen Postonjski koji je nakon ozlijede morao napustiti teren, a Dvorneković je izjednačio sa 11 metara. Biškup je od 60. minute uveo mladu postavu koja se puno bolje nosila sa pričuvama Trnja, te sa dva pogotka Barišića na kraju i pobijedila sa ukupnih 3:2. U redovima Gorice debitirali su Hajduk nakon zaliječenja ozlijede, te Zenuni koji je pristigao iz Segeste nakon odlaska Brtana i odmah potvrdio da će biti dobar materijal za vezni red Gorice.