Udarnik i Gradići efikasni, Polet nije mogao do Karlovca

U 10. kolu MŽNL Središte nogometaši Udarnika su u nedjeljnoj matineji pobijedili Ogulin rezultatom 4:0. Strijelci za Udarnik bili su Brajko (24), Katanić (70), a u 90. minuti prvo je Udarnik povećao vodstvo autogolom Luke Sabljaka, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade Filip Župetić postavio konačnih 4:0. Obje momčadi dobile su čak osam javnih opomena koje su bile za razliku od pogodaka ravnomjerno raspoređene – svakoj po četiri. Gradići su pobjedom nad Savskim Marofom 3:0 donijeli dodatno samopouzdanje u svoje redove. I ova utakmica je obilovala žutim kartonima (tri za domaće i pet za goste), a zgoditke za domaću momčad postigli su Ekollo (34, 52) i Nikola Pavlica (74). Polet iz Buševca svoju utakmicu nije odigrao jer je Karlovac 1919 zbog poplave odgodio sve domaće utakmice do daljnjeg.

Na tablici trenutno vodi Kustošija sa 19 bodova ispred Ponikvi sa istim brojem bodova, dok je Udarnik treći sa 18 bodova. Polet zauzima deveto mjesto sa 14 bodova i utakmicom manje, a Gradići su dvanaesti sa 11 bodova na kontu.