Gorica prekinula niz bez poraza u Dugopolju

Gorica je nakon gotovo mjesec i pol dana prvenstvenih utakmica upisala poraz u Dugopolju. U utakmici koju je obilježio jak vjetar i kiša te težak teren domaćin se bolje snašao i sa više želje zasluženo osvojio tri boda. Gorica je dobro parirala ali iz dvije pogreške obrane gostiju Dugopolje je povelo, a Gorici se, prema iskustvu iz ranijih utakmica teško vaditi kad gubi. Ipak, Mitrović je smanjio dvadesetak minuta prije kraja, a Gorica je maksimalnim naporima pokušavala doći do izjednačenja, a kako to obično bude domaćin je kaznio previše riskantnu igru Gorice pogotkom za konačnih 3:1 u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Dugopolje - Gorica 21-11-2015 (10)

DUGOPOLJE – GORICA 3:1 (1:0)
Dugopolje. ‘SC Hrvatskih vitezova’ Gledatelja: 200
Sudac: Marko Cestarić (Sisak)
Strijelci: 1:0 Režić (26), 2:0 Nemanić (65), 2:1 Mitrović (73), 3:1 J. Balić (90)

DUGOPOLJE: Baćak, Bagarić, Peričić, Režić (od 85. Bubalo), J. Balić, Nemanić (od 80. Jurić), Kovač (od 61. Tomašević), Babić, Batinić, Plazibat, D. Balić
Trener: Krešimir Sunara

GORICA: Šušković, Milanović (od 46. Škovrc), Hodžić, Jančetić, Dvorneković, Labudović, Žutić, Lihić (od 80. Hajduk), Perić, Štrok (od 66. Zenuni), Mitrović
Trener: Damir Milinović