Nove medalje za Karate klub Velika Gorica

Odlične vijesti stižu iz Bratislave! Članovi Karate kluba Velika Gorica sudjelovali su na velikom turniru Grand Prix Slovakia na kojem su osvojili tri medalje.

Mia Mijović i Igor Vrban osvojili su srebro u pojedinačnoj kategoriji, dok je Ivan Vrban osvojio ekipnu broncu kao član juniorske ekipe Hrvatske.

Prvog dana natjecanja nastupio je samo Ivan Vrban u kategoriji do 76 kg, ali je, nažalost, izgubio u 2.kolu. No, kao član ekipe Hrvatske izborio je broncu i pobijedio u presudnoj borbi. Drugog  su dana nastupali uzrasti od 8 do 15 godina. Igor Vrban vrhunski je odradio sve borbe, ali je izgubio u finalnoj borbi preglasavanjem sudaca 2:3.
Mia Mijović pobijedila je u četiri borbe, no na kraju je izgubila u finalu od domaće predstavnice.

Na turniru su još nastupali Patrik Macukić, Petar Orešković, Kristijan Obrazović,
Dominik Kučan, Borna Novak, Slavko Vlahinić i Ivor Babić.