Mraclin i Dinamo Hidrel remizirali

Kako su prve proljetne utakmice Županijskih liga odgođene Mraclin i Dinamo Hidrel iz Novog Čiča odigrali su prijateljsku utakmicu na Staroj grabi. Utakmica u kojoj su gledatelji vidjeli četiri gola i podosta prilika završila je bez pobjednika. Prije vodećeg gola gostiju domaći napadač Hrženjak našao se u izglednim prilikama koje nije realizirao jer mu je na putu bio Dolački. Sredinom poluvremena mladi igrač gostiju Hrkovac iznenadio je udarcem sa desne strane Dražića koji nije dobro procijenio let lopte. Domitrović je pet minuta prije kraja poluvremena na asistenciju Hrženjaka vodstvo gostiju anulirao. Oba gola iz druge dionice postignuta su vrlo rano, već u 51. minuti Hrkovac sa desne strane asistira usamljenom Novoselu na drugoj strani kojemu zaista nije bilo teško pogoditi za drugo vodstvo gostiju, dvije minute kasnije drugi vratar gostiju Šimić loše neutralizira Japecov udarac odbijancem koji prati Hrženjak za poravnanje i konačnih 2:2.

MRACLIN – DINAMO HIDREL 2:2 (1:1)

MRACLIN, Stara graba. Gledatelja 100. Sudac: Bratković (Velika Gorica)

STRIJELCI: 0:1 – Hrkovac (24), 1:1 – A. Domitrović (40), 1:2 – Novosel (51), 2:2 – Hrženjak (53)

MRACLIN: Dražić, Vrban, Blagušević, Debijađi, Čevid, Japec, Šimun, Hrženjak, D. Rus, A. Domitrović, I. Kos (još su igrali: Pastuović, Ž. Cvetnić, Bermanac, V. Galeković, Lešković). TRENER: Božo Šešina.

DINAMO HIDREL: Dolački, Risonjić, Vukadin, Sabljo, Balenović, Kitanović, Hrkovac, Milanščak, Đuksi, Kučan, Novosel (još su igrali: Šimić, Povoljnjak, Sugnetić, Tokić, Hrgović, Pudić, Škrtić, Muhić).
TRENER: Mario Paviša.