Gradići se probudili i napunili mrežu Radoboja

Nogometaši Gradića ostvarili su uvjerljivu pobjedu u utakmici 24. kola međužupanijske lige središte pred šezdesetak promrzlih navijača. Utakmicu su bolje otvorili gosti i već u 23. minuti utakmice stvari po domaće igrače, ali i navijače nisu krenule dobro, kada brzonogi Korenić dovodi goste u vodstvo. Na sreću domaćih slavlje gostiju je kratko trajalo, a već u idućem napadu Bogović je srušen u kaznenom prostoru, a jedanaesterac za domaće realizira Župetić. Za vodstvo domaćina se pobrinuo Nikola Furić u 38. minuti kada topovski s ruba kaznenog prostora pogađa za 2:1 uz veliko oduševljenje među igračima i navijačima.

Gradići-Radoboj 01.05.16 (6)

U nastavku gledamo još bolju igru, gdje domaćini igraju otvorenije vrše pritisak na zadnju liniju gostiju što se na kraju i isplatilo jer su mrežu Pelina tresli još tri puta. Golijadu drugog dijela susreta započeo je Bogović u 49. minuti na proigravanje Kašnera, kojemu u prvom dijelu akcije gostujući vratar brani udarac, a odbijenu loptu Kašner asistira Bogoviću za povećanje vodstva. Furić u 63. minuti s ruba kaznenog prostora ponovno trese mrežu gostiju, a strijelac za konačnih 5:1 u 73. minuti je Budimir lijepim škaricama malo iskosa u suprotni kut gostujućeg vratara Pelina.

Gradići-Radoboj 01.05.16 (18)

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA SREDIŠTE 24. KOLO

GRADIĆI – RADOBOJ 5:1 (2:1)

Gradići, igralište NK Gradići, gledatelja: 60,  sudac: Davor Bertol, pomoćnici: Goran Barišić, Ivan Suša, četvrti sudac: Mladen Komesar;  delegat: Stipo Perić

Strijelci: 0:1 Korenić (23), 1:1 Župetić (25) 11m, 2:1 Furić (39), 3:1 Bogović (49), 4:1 Furić (63), 5:1 Budimir

Gradići: Kovačić, Krstanović, Budimir, Rajić, Palčić, Jurić (od 71. Brebrić), Škrinjarić, Bogović, Župetić (od 82. Pejak), Furić (od 87. Leder), Štefner (od 88. Barišić).
Trener: Pavković Željko

Radoboj: Pelin, Pastorčić, Sinković, Hrvoj (od 46. Medved), Krkalo, Oraić, Novaković, Cigula, Korenić (od 82. Varjačić), Tušek, Majcenić (od 46. Bažulić)
Trener: Tihava Željko