Novom pobjedom Mraclinu opstanak sve izgledniji

Na Novoj grabi Mraclin je zabilježio četvrtu proljetnu pobjedu protiv tvrdog protivnika Rakovca. Prema konačnom rezultatu na terenu domaćoj momčadi nije bilo lako, u gotovo ravnopravnoj igri u prvom dijelu nekoliko minuta prije kraja Ivan Kos je odmjerenim udarcem pronašao put lopti u protivničku mrežu. U uvodnom dijelu nastavka isti igrač za samo dvije minute izbio je pred gostujući gol dva puta, prvo uz pomoć bloka jednog igrača i vratnice odsjeda iza leđa golmana, a u drugom navratu portiru Rakovca nije dao nikakve šanse niskim i snažnim udarcem. Gosti su rezultat smanjili iz kaznenog udarca, a pobjedu domaće pobjede potvrdio je Domagoj Pastuović golom iz peterca na asistenciju Borisa Konjevića.

MRACLIN – RAKOVEC 4:1

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 50.
Sudac: Vukadin. Pomoćnici: Rončević i Bićanić (svi iz Dugog Sela).

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (42), 2:0 – I. Kos (50), 3:0 – I. Kos (52), 3:1 – Colarić (84 – 11 m), 4:1 – Pastuović (86).

MRACLIN: Dražić , Krklješ , Debijađi , J. Domitrović , Čičak (od 57. Konjević) , Šimun (od 82. Ćevid) , Prelec , Japec , A. Domitrović (od 75. Pastuović) , Hrženjak (od 68. Cvetnić) , I. Kos. TRENER: Boris Konjević.

RAKOVEC: Jendriš , Horvatić , Novoselec , Kobaš , Kelečić , Grgoić (od 75. Krvarić) , Baček , Ćosić , Colarić , Pajsar (od 46. Crnoja) , Matić. TRENER: Željko Majcen.