Lomnica neumoljiva prema susjedima

Lomnica je današnjom uvjerljivom pobjedom nad brojčano slabijim susjedima učvrstila svoju poziciju na tablici na putu ka JŽNL. Gosti, koji su slovili kao apsolutni favorit imali su olakšan posao ponajviše što je domaćin prvih pola sata igrao s deset igrača, dok je izlaskom Alića u 34. minuti do kraja ostao na devet igrača sa vratarom.  Mrežu domaćina prvi je zatresao danas najbolji igrač na terenu kapetan Lomnice Kristijan Arbanas u 8. minuti. Za 2:0 pogađa Hajduk, a u 45. minuti isti igrač se još jednom upisuje u listu strijelaca i s tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme.

U nastavku drugog dijela igralo se opuštenije, Lomničani nisu žurili s igrom, čuvali su loptu zbog povoljnog rezultata, a domaćin brojčano nemoćniji ipak u 69. minuti stvara priliku u kontri preko Lipovca, no lopta zamalo odlazi izvan okvira. Do kraja utakmice gosti sa još tri pogotka potvrđuju pobjedu kojom učvršćuju vodstvo na tablici.

MEŠTRICA – LOMNICA 0:6 (0:3)

Gornja Lomnica, igralište Trnac, Gledatelja: 80, Sudac: Tino Krečak, Pomoćnici: Danijel Rožić, Željko Dolibašić, Delegat: Zoran Smrekar

Strijelci: 0:1 Arbanas (8), 0:2 Hajduk (31), 0:3 Hajduk (45), 0:4 P. Ćurić (52), 0:5 Grgić (55-11m), 0:6 Mihalinčić (90-AG)

MEŠTRICA: Mihalinčić, Bratić, Mužar, G. Mihalinčić, Subašić, Cundeković, Alić do 34 min, Lipovac, Miličević, Jerković.
Trener: Stanislav Kljutić

LOMNICA: Pogledić (od 80. Jergovski), Blažević, Grgić, P. Ćurić, Miljković, Džido (od 77. Sudar), Arbanas, Krizmanić, Polak, Huskić (od 56. Štuban), Hajduk (od 64. Trumbetaš)
Trener: Krunoslav Češković