Gorica do još jedne pobjede, Milinović nezadovoljan odnosom u zadnjih pola sata

Nogometaši Gorice dobro su otvorili utakmicu i već u 6. minuti Matošević je poentirao za vodstvo. Do kraja prvog dijela vrućina je postajala sve nesnosnija (utakmica je počela u 9:30), a Gorica je stvarala izgledne situacije pred vratima gostiju no Tatar se propisno ispromašivao. U nastavku povisio je prvo Postonjski u 60., pa Muhar u 63. podigao na visokih 3:0.  Maksimir je uspio smanjiti na 3:2 pogotcima Bastića u 75. i 88. minuti, što je na kraju razljutio Milinovića koji nikako nije bio zadovoljan igrom nekih svojih igrača u drugom dijelu. Gorica u srijedu igra sa Kustošijom dok u subotu  06.08. na gradskom stadionu gostuje Dinamo II. U nedjelju Gorica igra revijalnu utakmicu u Selima kod Siska gdje će uveličati obljetnicu domaćeg ligaša NK Hajduk.

Gorica - Maksimir 30-07-2016 (12)

GORICA – MAKSIMIR 3:2 (1:0)

VELIKA GORICA. Pomoćno igralište Gradskog stadiona. Gledatelja 70. Sudac: Rožić. Pomoćnici: M. Čužić i Bilić.

strijelci: 1:0 – Matošević (6) , 2:0 – Postonjski (60) , 3:0 – Muhar (63) , 3:1 – Bastić (75) , 3:2 – Bastić (88).

GORICA: Šušković, Jančetić, Jurjević, Franić, Sumić, Serdarušić, Marina, Tatar, Španja, Težak, Matošević (još su igrali: Žugaj, Muhar, Krizmanić, Postonjski, Lihić, Barišić, Smoljo, Sedlaček, Pejić, Cezar, Dianežević, Soldo).

TRENER: Damir Milinović.

MAKSIMIR: Brkić, Valković, Rebernjak, Jakelić, Skrbin, Tabaković, Kovačić, Nakić, Krznar, Valenta, Trbuljak (još su igrali: Grlj, Ivanković, Bastić, Horvat, Ređepi, Šandor, Hodak, Kuninec, Pintarić, Zvone, Dodić, Kovačević).

TRENER: Rajko Vidović.