Gorica u generalki polovično s Dinamom

Kako je i najavio ranije treneru Gorice Milinoviću bila je ovo generalka pred prvenstvo sa vrlo dobrom momčadi Dinama II čija je momčad u prvih pola sata diktirala tempo. Gosti su poveli u 14. minuti pogotkom Ivančića, nakon nesporazuma Jančetića i Šuškovića u kojem su obojica čekala na onog drugog, što je na kraju Ivančić lukavo iskoristio lijepim pogotkom. Kiša je sredinom prvog dijela uz propisan vjetar uputila na jesen, a mnogi na stadionu posegnuli su za ni više ni manje zimskim jaknama. Kako je kiša slabila, Gorica se dizala te je u posljednjih petnaestak minuta potpuno uspostavila ravnotežu u poluvremenu u kojem je Dinamo imao agresivnost i brzinu, ali i uz gotovo besposlene vratare na obje strane.

U nastavku Gorica je bila agresivnija, ozbiljnija i opasnija, a dva pogotka (Tatar i Pejić) upravo su tu činjenicu i potvrdila. Španja je nešto ranije gađao vratnicu, a Tatar i Matošević su imali izgledne prilike za nešto više. Svega nekoliko minuta nakon vodstva Gorice Krečak je pokazao na kazneni udarac za Dinamo iako se činilo sa tribina da je Šušković čisto uhvatio loptu napadaču gostiju, a uz dosuđeni kazneni udarac Šušković je i isključen. Siguran realizator je bio Mihaljević, za na kraju konačnih 2:2.

GORICA – DINAMO II 2:2 (0:1)

VELIKA GORICA Gradski stadion. Gledatelja 100. Sudac: Krečak. Pomoćnici: I. Mihalj i Marinčević (svi iz Velike Gorice).

STRIJELCI: 0:1-Ivančić (14), 1:1-Tatar (55), 2:1-Pejić (82), 2:2-Mihaljević (84-11m).

GORICA: Šuškoić, Jančetić, Jurjević, Franić, Sumić, Marina (od 22. Težak), Postonjski, Tatar, Španja, Serdarušić, Matošević (još su igrali: Žugaj, Pejić, Smoljo, Sedlaček, M. Muhar, Maloku, Soldo, Humeljak, Lihić, Žutić, Krizmanić).
TRENER: Damir Milinović

DINAMO II: Livaković, Đurasek, Mamić, Oršolić, Stolnik, K. Muhar, Karimi, Lovren, Ivančić, Fintić, Mihaljević (još su igrali: Miškić, Đijan, Gogić, Plantak, Mikić, Vukmanić, Đurić, Martinko).
TRENER: Mario Cvitanović