Eurogolovima Blažinića i Sučića Polet do tri boda

Prvo poluvrijeme bilo je prilično nezanimljivo iz kojeg treba izdvojiti zicer za domaće kada Sučić fenomalno asistira Pejaku čiji izlazak pred vrata gostiju završava u rukama Šepovića. Drugi dio bio je zaista zanimljiv sa pravim prilika poglavito domaće momčadi. Libertas je iznenadio igrače Poleta jer samo nakon nekoliko minuta u nastavku mladi Josipović sa lijeve strane utrčava pred Bradića i pogađa za vodstvo gostiju. Tomčićevi igrači tek nakon primljenog gola pokazuju tko je gazda u njihovom dvorištu i nižu se prilike Blažinića, Župetića i Sokola kojima gosti odolijevaju zahvaljujući golmanu Šepoviću.

polet libertas 5
U 73. minuti Blažinić gotovo sa tridesetak metara dalekometnim udarcem prema vratima prebacuje do tada najboljeg pojedinca gostiju koji je do tada neprikosnoveno čuvao mrežu Libertasa i prvim eurogolom na utakmici poravnava rezultat. Tri minute kasnije domaći kapetan Sučić ovaj puta sa nekih 25 metara iznimno precizno drugim eurogolom pogađa u desne rašlje nemoćnog Šepovića gdje mu lopta od grede lopta završava iza leđa te nakon minusa svoju momčad dovodi u plus. Pobjedu za konačnih 3:1 potvrđuje opet domaći kapetan Sučić, obrana gostiju postavlja neuspjelo zaleđe za Sokola koji zastaje ali Sučić iz drugog plana izlazi pred vrata i potvrđuje zasluženu pobjedu na otvorenju nove sezone na buševskom Zvrniku.

POLET (B) – LIBERTAS 3:1

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 60.

Sudac: Šimunović (Velika Gorica). Pomoćnici: Bićanić (Dugo Selo) i Šekerija (Velika Gorica).

STRIJELCI: 0:1 – Josipović (48), 1:1 – Blažinić (73), 2.1 – Sučić (76), 3:1 – Sučić (85).

POLET (B): Bradić, Petrlin (od 64. Barišić), M. Tičarić, F. Sovina, Stuparić, Matušin (od 65. Sokol), Klasnić (od 82. Vuković), Župetić (od 65. Blažinić), Ferenček, Sučić, Pejak (od 88. Brajković).
Trener: Zoran Tomčić.

LIBERTAS: Šepović, Đurić, Knežević, Đilas, Miško, Šakić, D. Šimunović, Josipović (od 57. Miško), Galešić, M. Šimunović, Melnik.
Trener: Đuro Petrinec.