Polet u drugom dijelu “razbio” Obrežane

Izrazito nervozna i rastrgana igra momčadi Poleta u prvoj dionici mogla je biti itekako kažnjena da je tamnoputi napadač gostiju Charly Willy u razdoblju od 24. do 40. minute pogodio u tri izgledne prilike. U samoj završnici prvog dijela mladi Marko Župetić pobjegao je obrani Dinama i pogodio. U nastavku susreta dominacija igrača trenera domaćih Zorana Tomčića od samog početka, bilo je dovoljno tri minuta igre kada kapetan Ivica Sučić ubacuje idealno na glavu Marka Tičarića koji loptu šalje u mrežu.

polet dinamo oo 3

Pritisak Poleta nastavio se kontinuirano što je urodilo trećim golom u 65. minuti. Opet je kapetan Sučić idealno u prostor prema golu poslužio Marija Pejaka čiji izlazak na golmana gostiju završava pogotkom. Visoko vodstvo od 4:0 djelo je Josipa Barišića koji prodorom po lijevoj strani izbija pred gostujuća vrata i pogađa suprotan kut, tom prilikom skinuo je dres i zaradio prvu opomenu. Šest minuta kasnije isti igrač radi nesmotrenog starta zarađuje drugu opomenu i isključenje. Do kraja susreta sa igračem manje na terenu i očito zadovoljni rezultatom domaći igrači opuštenijom igrom kažnjeni su počasnim golom gostiju pet minuta prije završnog sučevog zvižduka.

polet dinamo oo 5

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 70.
Sudac: Grmuša (Sisak). Pomoćnici: Suša i Lekšić (oba iz Zagreba).

STRIJELCI: 1:0 – Župetić (43), 2:0 – Tičarić (50), 3:0 – Pejak (65), 4:0 – Barišić (70), 4:1 – T. Ćorić (86).

polet dinamo oo 7

POLET (B): Bradić, Petrlin (od 75. Robić), Tičarić, F. Sovina, Stuparić, Klasnić, Ferenček (od 37. Blažinić), Pejak (od 68. Šafranić), Župetić (od 63. Barišić), Sučić, Brajković (od 46. Sokol).
Trener: Zoran Tomčić.

DINAMO (OO): Turčić (od 85. Jurišić), Dejak (od 72. Smolčić), Charly Willy, Brozović (od 53. Kocijan), Celiček, Mandir, Burilo, Pajdić, Leskovar, T. Ćorić, Matak (od 64. I. Ćorić).
Trener: Ivan Spajić.

ŽUTI KARTONI: Matak (54), Dejak (67), Celiček ((80), T. Ćorić (89), Blažinić (90).
CRVENI KARTON: Josip Barišić (76 – drugi žuti karton).