Gradići ispustili bodove

Utakmica druge momčadi Zagreba i Gradića u posljednji je čas sa Veslačke premještena na stadion Zagreba u Kranjčevićevoj, što je zasigurno bio dodatni motiv gostima. Gradići predvođeni novim trenerom Tomčićem koji se je nakon vikenda razišao sa Poletom, u prvom dijelu igraju odlično i stvaraju tri izgledne prilike koje nisu realizirali, dok je Zagreb tek jednom opasno prijetio. U nastavku gosti su u 50. minuti poveli preko Pavlice, no Zagreb svega šest minuta poslije poravnava pogotkom Karla Zebića. Konačnih 2:1 domaćin postiže u 83. minuti pogotkom Zvonimira Medića.

MŽNL Središte – 5. kolo

ZAGREB II – GRADIĆI 2:1 (0:0)

Zagreb, stadion NK Zagreb; gledatelja: 100; sudac: Lafter; pomoćnici: Perković i Iličić

Strijelci: 0:1 Pavlica (50), 1:1 Zebić (56), 2:1 Medić (83)

ZAGREB II: Gašparić, Ćavar, Surač, Štefulj, Sekulić, Musa (od 78. Radić), Medić, Jurak, Šutić (od 53. Zebić), Patafta, Travaglia

Trener: Goran Vincetić

GRADIĆI: Kovačić, Krstanović, Rajić, Lacković (od 85. Leder), Furić (od 67. Fridrih), Bogović, Župetić (od 75. Kwedi), Pavlica, Šimunović (od 46. Budimir), Ekollo, Butković

Trener: Zoran Tomčić