Sedam golova u Lomnici za tijesnu pobjedu domaćih

Današnji ogled Lomnice i gostiju iz Šenkovca privukao je veći broj navijača po kišnom vremenu koji nisu zažalili vidjevši čak sedam pogodaka u dobroj utakmici.

Lomničani su prvo poluvrijeme bili daleko bolji protivnik, držali su visok presing na gostujućoj polovini terena, a prilike koje su stvorili u prvih pola sata igre nisu realizirali, Mostarlić i Kljajić u 9,12 i 23 minuti susreta. Igrala se 33. minuta kada gostujući vratar Galić ruši Mostarlića van kaznenog prostora, a sudac današnje utakmice Vukadin ga šalje put svlačionice. Kako gosti više nisu imali vratara umjesto Galića na gol je stao igrač Josip Olovec.

Brojčanu nadmoć Lomničani iskorištavaju preko Kljajića u 39. minuti na proigravanje Krizmanića, a isti igrač se upisuje u listu strijelaca i u 48. minuti za tada naizgled nedostižno vodstvo domaćih od dva pogotka prednosti. Nakon drugog pogotka domaći slavljenički ulaze u nastavak, međutim gosti se bude i gospodare terenom, a ponajbolji igrač u redovima Sutle Martin Hruševar postiže dva pogotka u 51. i 66. minuti i odvodi utakmicu u neizvjesnost..

Šok i nevjerica kod domaćih igrača i navijača, a na veliko veselje gostujućih, uslijedio je u 77. minuti kada Vorih u kaznenom prostoru gura loptu iza leđa Pogledića za najavu velikog iznenađenja i vodstva gostiju 3:2. Ipak nakon tri minute gledamo novi preokret, u svom šesnaestercu rukom igra Martin Šintić, a siguran izvođač jedanaesterca je Igor Mostarlić u 80. minuti. U 85. minuti Igor Mostarlić  u kaznenom prostoru iznuđuje novi kazneni udarac koji ponovno sam izvodi i postiže pogodak za konačnih 4 : 3.

LOMNICA – SUTLA 4:3 (1:0)

ŠRC Lomnica. Gledatelja 150.;  Sudac: Vukadin Antonio Pomoćnici: Bergovac Ivica i Bićanić Štefo svi iz Dugog Sela, Delegat: Knežević Dejan

STRIJELCI: 1:0 Kljajić (39), 2:0 Kljajić (48), 2:1 Hruševar (51), 2:2 Hruševar (68), 2:3 Vorih (77), 3:3 Mostarlić (80- 11m), 4:3 Mostarlić (85- 11m)

LOMNICA: Pogledić, P. Ćurić, Arbanas, Kljajić, J. Ćurić, Polak, Štuban (od 89. Beg), Krizmanić, Bojčić, M. Ćurić, Mostarlić.

TRENER: Josip Košutić

SUTLA: Galić, M. Vorih (od 67. Šintić), Šarušić (od 46. Gaiser), Ivanković, Mar. Vorih, Marković, Hruševar (od 86. Šiler), Leskovar, Rašić, Remenar (od 86. Beluhan), Olovec. TRENER: Marijan Pažin

IGRAČ UTAKMICE: Igor Mostarlić