Turopoljac na krilima Berkovića napunio mrežu Turopolja

U Turopoljskom lokalnom derbiju između Turopolja i Turopoljca po kišnom vremenu bez nekog većeg iznenađenja, momčad trenera Vlade Horvata protutnjala je kroz Turopolje i napunila mrežu domaćina sa 6 golova. Seriju je otvorio je Šestok u 6. minuti, Berković u 33., a u 40. minuti prvog dijela susreta Turopoljac je nakon autogola Bermanca imao visoku prednost od tri pogotka. U nastavku drugog ponajbolji igrač susreta Ivo Berković otvara novu seriju u 62. minuti za 0:4, a u samoj završnici susreta Igor Hajduk je sa dva pogotka u 84. i 88. minuti zapečatio sudbinu domaćih.

turopolje-turopoljac-ivo-berkovic

TUROPOLJE – TUROPOLJAC 0:6 (0:3)

Igralište: ŠRC Turopolje. Gledatelja 100,  Sudac: Hasanović Admir; Pomoćnici: Merkaš Davor i Mužar Dario, Delegat: Brkić Vlasta (svi iz Velike Gorice)

STRIJELCI: 0:1 Šestok (6), 0:2 Berković (33), 0:3 Bermanec (40, ag.), 0:4 Berković (62), 0:5 Hajduk (84), 0:6 Hajduk (88)

TUROPOLJE: Zekić, Mićić, Jambečina (od 46. Herceg), Bermanec, Maričić, Vlahovac (od 78. Gavrilović), Sugnetić, Kovačević M. (od 46. Zorić), Anđelić, Gorinjac (od 46. Ivanković), Kranjčec (od 74. Kovačević I.).
TRENER: Krešimir Maričić

TUROPOLJAC: Zagorac (od 86. Dolački), Jakovljević (od 63. Radilović), Berković (od 81. Klasnić), Šejić, Šestok, Milatović, Hajduk, Fabijančić (od 56. Avgustinović), Bušić, Lučić (od 41. Guduraš).
TRENER: Horvat Vlado

IGRAČ UTAKMICE: Berković Ivo