Gorica poražena u Mariboru

Vodeća momčad prve lige Slovenije zasluženo je slavila u prijateljskoj utakmici protiv Gorice 4:1. Milinović može biti zadovoljan prvim poluvremenom u kojem je Gorica zadržala neodlučeno, a da je umjesto na gredi jedna lopta završila u mreži Maribora moglo je biti i povoljnije za goste. Gorica je u prvom dijelu dobro parirala svom domaćinu, a imala je i jedan poništen pogodak Prskala zbog zaleđa.

U nastavku je Maribor pokazao bolju tjelesnu pripremljenost i zasluženo na kraju slavio sa visokih 4:1.

28.1.2017 Ljudski vrt, teren sa umjetnom travom, prijateljska nogometna utakmica. Glavni sudac: Miha Kamplet. Pomoćnici: Tomaž Vadlja i Danijel Šobot.

MARIBOR: Handanović, Hodžić, Šuler, Defendi, Viler, Kabha, Pihler, Sallalich, Vršič, Tavares, Celar. (Handanović, Šme, Mertelj, Rajčević, Uskoković, Vujčić, Ogrinec, Bohar, Hotić, Sunny Omoregie, Novaković.) Trener: Darko Milanič.

GORICA: Kahlina, Jančetić, Španja, Maloku, Sumić, Krizmanić, Prskalo, Matoš, Tatar, Serdarušić, Husinec. (Juric, Puškarić, Čurek, Radoš, Matošević, Muhar, Pejić, Humeljak, Krsnik, Žužul, Sedlaček) Trener: Damir Milinović.

Strijelci: 1:0 Tavares (4), 1:1 Tatar (14), 2:1 Novaković (51), 3:1 Hotić (55, 11m), 4:1 Novaković (77)