Ivan Šandor presudio pobjednika

Samo nakon tjedan dana kako su oba trenera Nino Matković i Mladen Arbanas sa svojim momčadima krenuli u pripreme odigrana je prva pripremna utakmica susjednih klubova na umjetnoj travi u Velikoj Gorici. Mraclin je utakmicu odveo u svoju korist najviše zahvaljujući razigranosti i preciznošću njihovog veznjaka Ivana Šandora. U prvom dijelu za prednost Mraclina pogodio je Matija Šimun kada je iskoristio nesmotrenost vratara Jelačića Krune Šipušića. Vrlo rano u nastavku utakmice Ivan Šandor sa lijeve ivice šesnaesterca podebljava rezultat lobom nespremnog vratara Jelačića, a dvadesetak minuta prije kraja gotovo sa istog mjesta mraclinski veznjak poentiranjem u suprotan kut gola protivnika postavlja konačan rezultat.

05.02.2017. Velika Gorica – U pripremnoj utakmici na gradskom terenu sa umjetnom travom Mraclin je bio bolji od Jelačića 3:0. foto: Vitomir Štuban/cityportal.hr

VELIKA GORICA. Gradski stadion, igralište sa umjetnom travom. Gledatelja 30. Sudac: Sejdinović.

STRIJELCI: 1:0 – Šimun (35), 2:0 – Šandor (53), 3:0 – Šandor (68).

MRACLIN: Dražić, V. Štuban, M. Kos, J. Domitrović, Ćevid, Bobesić, Šimun, Šandor, Starčević, Čičak, Onić (još je igrao V. Galeković). TRENER: Nino Matković.

BAN JELAČIĆ: Kruno Šipušić, Šanović, Kovačević, Hmelina, Horvat, Biljan, Matejčić, Hrkovac, Matković, Kriste, Sokol (još su igrali: Debijađi, Krešo Šipušić, Igrec, Panić). TRENER: Mladen Arbanas.