Mraclin bolji od Dinamo Hidrela u pripremnoj utakmici

Mraclin je pokazao veću dozu inicijative i borbenosti u ovom pripremnom dvoboju. Domaći su poveli u 28. minuti iz akcije kada I. Kos sa desne strane nisku loptu upućuje pred vrata gostiju koju golman Sabolić odbija na noge A. Domitroviću koji ne griješi iz blizine. Minutu kasnije Šimun je iz distance kojih dvadesetak metara uzdrmao vratnicu. U drugom dijelu utakmice dvije-tri vrlo izgledne prilike Mraclina nisu iskorištene, dok gosti iz Novog Čiča uglavnom prijete iz nekoliko slobodnih udaraca iz blizine linije šesnaesterca.

11.02.2017. Mraclin-Dinamo Hidrel, pripremna utakmica. Foto: Vitomir Štuban/cityportal.hr

Do podebljanja vodstva Mraclin dolazi pred kraj susreta. Iskosa sa lijeve strane slobodnjak je u zonu bliže vratnice uputio Čičak, a po drugi puta slabo reagira gostujući golman Sabolić što koristi M. Kos. U samoj završnici Mikulinec je pobjegao obrani domaćih i pogodio za konačnih 2:1.

MRACLIN – DINAMO HIDREL 2:1

MRACLIN. Igralište Stara graba. Gledatelja 40. Sudac: Mužar (Velika Gorica).

STRIJELCI: 1:0 – A. Domitrović (28), 2:0 – M. Kos (86), 2:1 – Mikulinec (90).

MRACLIN: Dražić, M. Kos, J. Domitrović, Kapović, Ćevid, Bobesić, Šandor, Onić, A. Domitrović, Šimun, I. Kos (još su igrali: N. Feljan, Čičak, Starčević, J. Cvetnić, V. Štuban, V. Galeković, D. Rus, S. Feljan). TRENER: Nino Matković.

DINAMO HIDREL: Sabolić, Vukadin, Sabljak, Balenović, Kučan, Milanščak, Dodlek, Mikulinec, M. Rus, Đuksi, Novosel (još su igrali: Gmižić, Hrgović, Pudić). TRENER: Stiven Žitnik.