Gorica nakon šest pogodaka u generalki mirnije čeka Šibenik

Nogometaši Gorice su već u 11. minuti imali 3:0 protiv Dubrave čiji igrači su komotno ušli u utakmicu što su na samom početku vrlo rigorozno kaznili Matošević sa jednim i Prskalo sa dva pogotka. U nastavku je Tatar povisio na 4:0, da bi Rašić lijepim pogotkom iz slobodnog udarca sa oko 18 metara povisio na 5:0, a golijadu Gorice zaključio je Humeljak lijepim pogotkom u 86. minuti…

25.02.2017. Velika Gorica – U prijateljskoj utakmici u Velikoj Gorici Gorica je porazila trećeligaša iz Dubrave sa visokih 6:0. foto: cityportal.hr

GORICA DUBRAVA TIM KABEL 6:0 (3:0)

VELIKA GORICA. Igralište sa umjetnom travom. Gledatelja 50. Sudac: Krečak. Pomoćnici: Marinčević i Mužar (svi iz Velike Gorice).

STRIJELCI: 1:0 – Matošević (2), 2:0 – Prskalo (6), 3:0 – Prskalo (11), 4:0 – Tatar (49), 5:0 – Rašić (82), 6:0 – Humeljak (86).

GORICA: Kahlina, Muhar, Husinec, Babok, Sumić, Serdarušić, Matoš, Španja, Matošević, Tatar, Prskalo (još su igrali: Juric, Krsnik, Smoljo, Čurek, Humeljak, Rašić, Sedlaček, Radoš). TRENER: Damir Milinović.

DUBRAVA TIM KABEL: Benko, Kelemen, Čejvanović, Šporčić, Mioković, EL Saleh, Alghoul, Juranović, Baučić, Črnjak, Klarić (još su igrali: Mustapić, Berišić, Čopec, Čečura, Zelenika, Grčić, Kolak, Abramović, Vozetić). TRENER: Davor Matić.