VG Boys novom pobjedom povećali prednost

Dvoransko malonogometno prvenstvo Lige veterana Nogometnog središta Velika Gorica nastavljeno je u nedjelju (26.veljače) utakmicama 6. kola u prostoru Panadić Sporta. Kolo je bilo zanimljivo, a rezultati su bili pomalo i iznenađujući.

Pobjeda VG Boysa kontra Turopoljca nije iznenađenje i glatka pobjeda je samo potvrda njihove uloge glavnog favorita prvenstva. Ne samo zbog vodeće pozicije i tri boda prednosti, VG Boysi pobjeđuju vrlo dobrom igrom i efikasnošću te su im pomenute značajke jamstvo da će ih biti vrlo teško zaustaviti prema konačnoj pobjedi.

Mladost-Obrezina II je vodstvo Vatrogasca preko Modlica anulirala pogotkom Plepelića, a Mladost-Obrezina I nije uspjela sačuvati vodstvo (Bekavac), jer je Krlić u 1.minuti drugog poluvremena efektnim pogotkom izjednačio. Gorica sa samo 6 igrača (bez pričuve) je ipak dobila Mlaku i tako joj nanijela drugi poraz u nizu. Pogodak je ‘skuhan’ u trokutu Župetić – Ćopić -Runevski. Klas je treću pobjedu zabilježio zahvaljujući najboljem strijelcu turnira Damiru Celčiću (6 pogodaka) i vrlo dobrom Serdaru.

Prvenstvo se nastavlja u subotu (04. ožujka) utakmicama 7. kola: Klas – Mlaka (19:30), Dinamo – Turopoljac (20:10), Gorica – Mladost-Obrezina I (20:50), Hruševec – Mladost-Obrezina (21:30), Vatrogasac – Udarnik (22:10).

1. dvoransko malonogometno prvenstvo Lige Veterana NSVG-a

Rezultati 6. kola (26.02.2017.): VG Boys – Turopoljac 3:0 (Šulentić, Matek, Humić), Vatrogasac – Mladost-Obrezina II 1:1 (Modlic / Plepelić), Dinamo – Mladost-Obrezina I 1:1 (Krlić / Bekavac), Gorica – Mlaka 1:0 (Runevski), Hruševec – Klas 1:2 (Muža-7m / D.Celčić, Serdar), Udarnik slobodan.

Redoslijed: 1. VG Boys 13 (5 4 1 0 15:4), 2. Vatrogasac 10 (5 3 1 1 5:2), 3. Mladost-Obrezina I 9 (5 2 3 0 7:3), 4. Klas 9 (6 3 0 3 13:14), 5. Mlaka 9 (6 3 0 3 5:7), 6. Dinamo 7 (5 2 1 2 10:7), 7. Gorica 7 (4 2 1 1 4:4), 8. Turopoljac 6 (5 2 0 3 10:8), 9. Mladost-Obrezina II 5 (4 1 2 1 8:6), 10. Hruševec 4 (5 1 1 3 7:9), 11. Udarnik 0 (5 0 0 5 1:17).