Polet četvrtim porazom u nizu ozbiljno ugrozio status

Nogometaši Poleta nisu ni u četvrtom navratu ovog proljeća uspjeli osvojiti bodove, a proljetna gol razlika 2:11 zabrinjava navijače iz Buševca. Ovim porazima Polet je ušao u vrlo nemirnu i opasnu zonu koja trenutno vodi u niži rang i ne probude li se uskoro Buševčani bit će prekasno za bilo kakve analize. Špansko je već u 25. minuti vodilo pogotcima Piškovića 2:0, iako je u prvom dijelu Polet u nekoliko navrata mogao matirati danas odličnog vratara Pinčića. Kad se u napadu nema koncentracije tada se to obično kažnjava na drugoj strani, što se Poletu i danas dogodilo. Zlodi je pogotkom u 56. minuti smanjio rezultat i donio kakvu takvu nadu domaćim malobrojnim navijačima, no Pišković je novim pogotkom u 74. minuti vratio Polet na -2. Konačnih 2:3 postigao je Stuparić iz kaznenog udarca u 84. minuti.

MŽNL Središte 19. kolo

POLET – ŠPANSKO 2:3 (0:2)

Buševec, SRC Zvrnik, Gledatelja: 50; Glavni sudac: Dragan Grmuša (Kutina); Pomoćnici: Tomislav Krznarić i Krunoslav Božiček (Kutina).

POLET: Dolački, Župetić, Tičarić, Pejak, Sučić, Zlodi (od 76. L. Brajković), Zagorec, Sovina, Matušin, M. Brajković (od 46. Sremić), Stuparić
Trener: Ivica Burić

ŠPANSKO: Pinčić, Mažurin, Šoša, Radanović, Butumović (od 80. Grubišić), Nimac, Ćorić (od 34. Gospočić, od 57. Marinković), Pišković, Vedriš, Lerotić (od 73. Pranjić-Kaurin), Marjanović
Trener: Željko Radišić