Vatrogascu važni bodovi iz Gornje Lomnice

Dan nakon pobjede u Gornjoj Lomnici, sportski direktor Vatrogasca iz Kobilića Kristijan Kirinić Kićo, liječi leđa ali tegobe se lakše podnose uz tri nova boda.

“Odlučno smo ušli u utakmicu i mislim da domaći nisu imali šanse ni za bod(ove). Poveli smo rano već u 5. minuti i sve što su domaći uspjeli je izjednačiti u 16. minuti. Kada je naš najbolji na utakmici Ivan Kontić sprašio “gajbu” u 24. minuti za 1:2 zaigrali smo još sigurnije i bolje. Nakon poluvremena smo sve riješili jer imamo spremniju momčad s podužom klupom za pričuve i dileme nije bilo. Konačnih 5:1 za nas je realan konačni rezultat i sada idemo mirnije i spokojnije dalje”– kazao je Kirinić.

Vatrogasac Kobilić protutnjao Gornjom Lomnicom. Foto: Mato Paviša/cityportal.hr

MEŠTRICA – VATROGASAC (K): 1 – 5
GORNJA LOMNICA Igralište Meštrice. Igrano 26. ožujka 2017. od 16.30. Gledatelja 50. Sudac: Antoni Širić (Zagreb). Pomoćnici: Mateo Radić (Velika Gorica) i Admir Hasanović (Zagreb). Delegat: Tomislav Mihalj (Velika Mlaka).
STRIJELCI: 0:1-Šošić (5), 1:1-Lipovac (16), 1:2-Kontić (24), 1:3-Čumpek (65-11m), 1:4-MIšković (83), 1:5-Matanović (87).

MEŠTRICA: I. Mihalinčić, Cundeković (od 33. Jurković), Bratić, Prkačin, G. Mihalinčić, Cerovski (od 76. Šimunović), Vuković (od 79. Terzić), Lipovac, Matek, Sejfović, Kadoić.
TRENER: Slaven Grgac

VATROGASAC: Koš, Grabović, Ćumpek, Čavar, Muhić, Kontić, Novak (od 75. Mišković), Matanović, Ivkić (od 79. Jerbić), Šimek (od 73. Žgela), Šošić (od 63. Dilberović).
TRENER: Juro Gavran
IGRAČ UTAKMICE: Ivan Kontić