Tijesni poraz Goričana

Odbojkaši OK Gorice tijekom prošloga vikenda izgubili su od Medicinara 3:2 u drugom kolu 2.A odbojkaške lige centar.

U utakmici koja je trajala više od dva sata, naši su se odbojkaši izvrsno borili, ali ipak na kraju je mirnija ekipa oduzela pobjedu. Medicinar je dobio prvi set rezultatom 25:22. Tada se Gorica vraća u igru i u drugom setu protivnika ostavlja na samo 16 poena. Treći je set ponovno pripao Medicinaru koji je u vrlo tijesnoj razmijeni poena bio bolji, na kraju je rezultat bio 25:21. Slično je bilo i u četvrtom, iako je on pripao Goričanima i to rezultatom 24:26. U odlučujućem petom setu, Medicinar je povezao tri poena na kraju i ostvario svoju drugu ovosezonsku pobjedu. Iako su Goričani vodili 7:10 u tom petom setu, Medicinar se vratio u igru i pri rezultatu 12:13 Goričani su napravili nekoliko pogrešaka koje su ih koštale utakmice i nove pobijede. No, usprkos svemu ekipa je pokazala mirnoću u situacijama kada su trebali stizati rezultat i kada su se trebali vraćati u utakmicu.

Porazom od Medicinara rezultatom 3:2, OK Gorica je osvojila jedan bod i sada nakon dva kola ima četiri boda. Novu priliku za osvajanje novih bodova Goričani imaju već ove subote kada im u goste dolazi Daruvar. Utakmica u dvorani Osnovne škole Nikole Hribara počinje u 16 sati i 15 minuta, ulaz je slobodan.