Antonio Kundih donio pobjedu Klasu

Klas je očuvao nepobjedivost na svom terenu iako mu je od posljednjeg domaćeg susreta (Vatrogasac 5:3) nedostajalo pola momčadi (J. Celčić, Fišer, Devedžić, Marinčević), a u 25 minuti igru je zbog ozljede napustio Matija Mihalj. Domaći su već u 2. minuti zamalo došli u vodstvo kada je Antonio Kundih ubačaj iz kuta glavom poslao u donji kut za sjajnu intervenciju vratara Borisa Bolšeca. Vratar gostiju jednako tako odlično je reagirao u 39. minuti na vezane udarce Filipa Bedekovića odnosno Svena Butkovića i spriječio vodstvo domaće momčadi.

U drugom poluvremenu gosti su došli do daha i preko Marka Kolara i Krunoslava Všetečke opasno zaprijetili vrataru Benjaminu Slavujeviću. Spomenuti dvojac je doveo Kupinec u vodstvo tako što je Kolar s lijeve strane centrirao a Všetečka u padu udarcem glavom pogodio mrežu. Mičevčani su izjednačili nakon odbojnog udarca Luke Bubala, u napad ‘prekomandirani’ Kundih lobom je prebacio neodlučnog Bolšeca. U sudačkoj nadoknadi Mičevčani iznenada dolaze do pobjede kada nakon ubačaja Guska iz prekida najbolje reagira Kundih i lagana lopta kroz ruke i noge vratara završava u mreži.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 28. kolo

NK Klas – NK Kupinec 2:1 (0:0)

Mičevec. Igralište ŠRC Mičevec. Gledatelja 100. Subota, 06.05.2017., 17 sati. Sudac: Nikola Kamenarić. Pomoćnici: Marko Vuković i Tihomir Kocek (svi Sv. Ivan Zelina). Delegat: Zoran Smrekar (Zagreb). Strijelci: 0:1 – Všetečka (61), 1:1 – Kundih (75), 2:1 – Kundih (90).

KLAS: Slavujević, Butković (od 90. Jurić), Kundih, Barukčić, J. Tadić, F. Bedeković (od 65. Beširević), Knežević (od 88. Pavlović), Gusak, M. Celčić, Bubalo, Mihalj (od 25. S. Tadić, od 59. Okić). Trener: Igor Barukčić.

KUPINEC: Bolšec, J. Mravak, Maretić, Golojuh, Patljak, Všetečka, Anić, D.  Mravak, Matasić, Popović, Kolar. Trener: Zdravko Štimac.

Igrač utakmice: Antonio Kundih.