Udarnik uzeo sve u Gradićima, Polet visoko poražen u Savskom Marofu

Nogometaši Udarnika i Gradića igrali su lokalni derbi pred nešto više od stotinjak gledatelja u Gradićima. Utakmica nije zadovoljila ukuse prisutnih zaljubljenika u nogomet, a pogotcima Ladovića iz kaznenog Udarca u 19. i Nikole Brajka u 48. minuti Udarnik je imao nedostižnih 0:2 u gostima. Domaći su smanjili preko Ledera u 76. minuti, a desetak minuta kasnije i poravnali preko istog igrača, no taj pogodak je ipak poništen zbog zaleđa, što je prouzročilo veliku gužvu i proteste domaćih na odluk sudačke trojke iz Zagreba, koja je na kraju ipak uspješno privela utakmicu do isteka 90. minuta u kojima je Udarnik sa novim bodovima učvrstio svoju poziciju na tablici.