Visoka pobjeda Vatrogasca

Vatrogasac je u utakmici 28. kola I ŽNL nadigrao goste iz Križa sa visokih 6:1.  U borbenoj i fer utakmici, bez grubih startova, domaći preko Sudara u 18. minuti dolaze u vodstvo na izvrsno proigravanje Matanovića. Međutim slavlje domaćina nije dugo trajalo jer već u idućem napadu gosti izjednačuju rezultat na 1:1 preko Petričevića.  Iako je domaćin bio konkretniji na terenu i prijetio sa svih strana gosti su izdržali silne nalete pa je tako prvo poluvrijeme završilo bez pobjednika.
U nastavku domaćin je zagospodario terenom, a dobru igru okrunili su u svoju korist u svega nekoliko minuta kada je Muhić otpočeo seriju golova u 48., Matanović u 51., Šošić u 55. minuti, a konačan rezultat zaključio je ponovno Muhić u 88. minuti.

Prva županijska nogometna liga – skupina Istok, 28. kolo

Vatrogasac – Sloga (Križ) 6:1 (1:1)

Kobilić. Igralište, NK Vatrogasac. Gledatelja 100. Srijeda, 31.05.2017., 18:00 sati. Sudac: Petar Jerbić (Velika Mlaka). Pomoćnici: Ivan Mihalj (Velika Mlaka) i Dario Mužar (Velika Gorica). Delegat: Robert Bojić ( Šćitarjevo)

Strijelci: 1:0 – Sudar (16), 1:1 – Petričević (18), 2:1 – Muhić (48), 3:1 – Matanović (51), 4:1 – Šošić (55), 6:1 – Muhić (88)

VATROGASAC: Krvarić, Mirenić (od 60. Žgela), Čumpek, Čavar, Šošić (od 67. Sambol), Kontić, Novak, Matanović, Sudar (od 57. Lihtar), Muhić, Grilec.
Trener: Anto Marić.

SLOGA: Tičak, Crnogaj, Ivoš (od 65. Pokupec), Petričević(od 67. Budja), Podgorski, Sokolić (od 73. Božić), Bosankić, Poje, Šeremet, Broz, Pleteš
Trener: Zoran Vorel.