Trgovine Aldi pobjednik Memorijala Božidara Viteza

Pobjednik 4. Memorijala Božidara Viteza je momčad Trgovine Aldi, koja je tek u izvođenju penala (7m) bila bolja od ekipe Turopoljska klet CB Boom. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, sredinom drugog dijela za vodstvo Trgovina Aldi zabio je Čumpek, u završnici je izjednačio Šarić. U izvođenju udaraca sa 7m precizni su bili M. Rajić i Čumpek, s druge strane su prva dva izvođača bila neprecizna (vratnica i visoko preko vrata).

Pehari su uručeni trima prvoplasiranim momčadima kao i novčane nagrade, a uručili su ih članovi obitelji Božidara Viteza, supruga i kćerke. Najboljim pojedincima uručene su statue nogometaša. Treća je bila momčad CB Granda.

Memorijalni turnir Božidara Viteza održan je jučer u organizaciji NK Vatrogasac na igralištu u Kobiliću uz sudjelovanje 11 momčadi podijeljene u dvije skupine. Utakmice su igrane u trajanju 2×12 minuta. Sudili su Tihomir Čunčić (utakmice po skupinama), Ivan Marinčević i Admir Hasanović (eliminacije i finale).