FOTO Veterani Mladosti nisu se plasirali u poluzavršnicu

Veteranski nogometni klub Mladost-Obrezina odigravši na domaćem terenu u uzvratnom susretu 3:3 protiv VNK Sava (Strmec Samoborski) nije se uspio plasirati u poluzavršnicu Prvenstva veteranskih momčadi Zagrebačke županije (u prvom susretu Sava je pobijedila 2:0). Utakmica je za domaće dobro počela, poveli su u 12. minuti pogotkom Ivice Prše iz kaznenog udarca načinjenog na Igoru Kuniću. Gosti su izjednačili golom Đumlije u 28. minuti tako što je od centra pretrčao kompletnu obranu Mladosti i pored Kotarskog plasirao loptu u suprotni kut.

Početkom drugog poluvremena Sava dolazi u vodstvo pogotkom Vedrana Čakanića, a na 1:3 podiže svojim drugim golom Miro Đumlija u 58. minuti iskoristivši pogrešku obrane domaćih. Obrezinci su smanjili zaslugom Kunića u 63. minuti, a dvije minute kasnije Željko Trupčević je promašio zicer za izjednačenje. U 67. minuti drugi kazneni udarac na Kuniću, ali vratar Ervin Horvatinec ovaj put brani udarac Prše. Ipak, rezultat je izjednačen u 75. minuti kada Pavličićev ubačaj Kunić s peterca posprema u donji kut.