FOTO Rukometašice Udarnika spremne za novo prvenstvo

Posljednja pripremna utakmica ŽRK Udarnik (subota, 23.rujna) protiv ŽRK Zeline (2. HRL Sjever) poslužila je treneru Turanu više za rotaciju svih igračica, a manje za uigravanje nominalno prvih sedam. Konačni rezultat glasio je – 37:37 (18:19)! Kada za 60 minuta ekipe postignu kombinirano 74 pogotka, onda je jasno da se cure nisu ‘potrgale’ u obrani.

Trkački je uglavnom bilo u redu, insistiralo se na brzom prijenosu lopte, šutiralo se sa svih pozicija. Raduje pucačka forma Lorene Broz, igračice koja je kod prethodnog trenera dobivala ‘uvredljivo’ malu minutažu. Očito je dobila na samopouzdanju i kao lijevi vanjski bi mogla biti problem za suparničke obrane. Anita Zrinušić je u kontranapadu neuhvatljiva, a na desnom krilu svidjela se pomalo nepredvidljiva Mia Kos. Povratnica iz Prve lige Josipa Nuić nije dugo provela u igri, ipak, dovoljno za nekoliko razornih projektila. Danijela Mihaljević i Tena Krsnik vrlo dobre. Na vratima, kao na streljani, cijelu utakmicu stajala je Mihaela Lukinić.