Gradići do nove pobjede

Domaći dobro otvaraju utakmicu i već u prvoj minuti dolaze do vodstva preko Hajduka. Nakon samo deset minuta preko Šandora momčad Zorana Tomčića povisuje vodstvo na 2:0. Goste nije iznenadilo rano vodstvo,  trgnuli su se i počeli igrati uspostavivši ravnotežu na terenu, a u nekim su trenucima djelovali i bolje od domaćina. Takva igra urodila je plodom u 22. minuti kada gosti smanjuju na 2:1 i sa tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku igre igrači Croatie su tražili izjednačenje, a najveću priliku za to su imali iz kaznenog udarca svega minutu prije kraja utakmice, no udarac Gotala s bijele točke obranio je Kovačić te tako ponio epitet junaka dvoboja. Treba još spomenuti da je glavni sudac Božo Radišić iz Zaprešića vrlo dobro vodio susret, a trener Tomčić je u završnici mudro iskoristio zamjene igrača i priveo utakmicu kraju.