Gorički odbojkaši pobijedili zagrebačku Mladost

Treće kolo 2. Nacionalne odbojkaške lige –centar, dovelo je odbojkaše zagrebačke Mladosti na gostovanje u Veliku Goricu. Domaćini su uvjerljivo slavili s 3:0 (25:11, 25:22, 25:13).

Goričani su dobrim servisima i preciznim smečevima stvarali velike probleme protivničkoj momčadi na početku utakmice, stoga i velika razlika u poenima prvog seta nije bila iznenađujuća. U drugom setu dolazi do laganog opuštanja kod domaće momčadi što se najbolje vidjelo u promašenim servisima i drugim neforsiranim pogreškama. Odbojkaši HAOK Mladosti nisu imali snage za preokret. U treći set Goričani kreću snažno i dosta lagano se rezultatski odvajaju.

Igrači su, nakon ove utakmice, realni u svojim razmišljanjima kako im tek predstoje tri utakmice protiv ipak iskusnijih i kvalitetnijih momčadi, nakon kojih će se moći bolje procijeniti koliko realno ova momčad može napraviti u prvenstvu. Prvo na redu je neugodno gostovanje u Čazmi.