Poraz Meštrice od Sloge

U dobroj i borbenoj utakmici 13. kola 1.ŽNL Istok na Trncu sastali su se Meštrica i Sloga iz Križa. Domaćin je u prvom poluvremenu taktički odlično odigrao susret propustivši nekoliko izglednih prigoda koje nisu realizirali, tako da je prvo poluvrijeme ostalo bez zgoditaka.
U nastavku drugog dijela domaćin propušta najbolju prigodu iz kaznenog udarca u 54. minuti susreta kada je Miličević bio srušen u kaznenom prostoru a Matek bio neprecizan s bijele točke. A kako inače biva poslije toliko propuštenih prigoda kazna je uslijedila u 61. minuti kada je brzonogi Radoš pospremio loptu u mrežu Mihalinčića i svojoj momčadi osigurao dragocjena 3 boda. Domaćin je do kraja susreta tražio poravnanje rezultata ali gosti iz Križa odnose sva 3 boda iz Meštrice.

Prva ŽNL-a Istok 13. kolo
Igralište Gornja Lomnica. Gledatelja 80. Nedjelja, 05.11.2017., 14:00 sati. Sudac: Tihomir Čunčić. Pomoćnici: Željko Dolibašić i Marko Čužić. Delegat: Zdenko Slopko

MEŠTRICA – SLOGA 0:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 – Radoš (61)

MEŠTRICA: Mihalinčić,Cundeković (od 68.Lipovac), Vuković, Terzić, G. Mihalinčić, Lulić, Kadoić, Miličević, Matek, Pavlek (od 27. Šimunović), Okić
Trener: Zvonimir Franjković.

SLOGA: Tičak, Ivoš, Đerek, Sokolić, Marić, Radoš (od 77. Petričević), Bosankić, Poje (od 46. Crnogaj), Heremet, Hadaš, Broz,
Trener: Zoran Vorel