FOTO Rutinska pobjeda za ostanak pri vrhu poretka

Svoju šestu pobjedu Gorica II zabilježila je bez većih problema protiv Sloge iz Orešja, momčadi koja je posljednja na prvenstvenoj ljestvici. Vodeći pogodak postigao je Toni Španja iz slobodnog udarca. Povećanju prednosti u prvom poluvremenu prethodila je brza akcija po lijevoj strani, na ubačaj je natrčao Juraj Spudić i s desetak metara zatresao mrežu.

U drugom poluvremenu nadmoć Goričana je bila očita, ali pogodaka nije bilo sve do završnice. Izrađenu akciju po desnoj strani nastavio je Marin Sudar asistirajući Ivanu Krpečancu i lopta je završila u donjem kutu za 3:0. Konačni rezultat postavio je Ladislav Roginić tako što je prešao dvojicu suparnika i dijagonalno s lijeve strane pogodio suprotnu malu mrežicu.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 14. kolo

HNK Gorica II – NK Sloga SuZa (Orešje) 4:0 (2:0)

Velika Gorica. Gradski stadion. Gledatelja 100. Subota, 11.11.2017., 14 sati. Sudac: Tino Krečak (Velika Gorica). Pomoćnici: Krunoslav Anić i Hrvoje Tišljar (oba Križ). Delegat: Ivica Mihelja (Okešinec). Strijelci: 1:0 – Španja (11), 2:0 – Spudić (30), 3:0 – Krpečanec (81), 4:0 – Roginić (86).

GORICA II: Kelihar, Čurek, K. Krizmanić, Povoljnjak (od 68. Smolković), Radoš (od 77. Božić), Rajić, Mandura, Španja (od 77. Sudar), Muhar (od 62. Krpečanec), Spudić, Velić (od 53. Roginić). Trener: Perica Vidak.

SLOGA: Rakas, Filipović (od 59. G. Jović), Prahin, J. Jović, Crnjac, Holetić, Kukolja, Masnjak, Kovačević (od 46. Bevanda), Vučur, Sapanjoš (od 85. Valjak). Trener: Marko Smiljanić.