FOTO Vatrogasac opet izgubio u Kobiliću

Vatrogasac je u odgođenoj utakmici 6. kola poražen bez većeg otpora od susjeda iz Novog Čiča i to mu je četvrti uzastopni poraz (Zvekovac 1:2, Buna 0:5, Mraclin 1:2, Dinamo Hidrel 0:2). Susret je odigran na teškom terenu i u prvom poluvremenu često je preskakivan vezni red i lopta je samo izbijana daleko od kaznenog prostora. Stvoreno je ipak i nekoliko izglednih prigoda koje nisu iskoristili Mršić, Rus i Vukadin za goste, te Muhić i Šošić za momčad domaćina.

U drugom poluvremenu došla je do izražaja kvaliteta i bolja pripremljenost Dinamo Hidrela i to je realizirano sjajnim pogotkom Godinića koji je poslao projektil u mrežu uz samu vratnicu. Mršić je u 57.minuti imao zicer i olako ga prokockao, a isti igrač je nakon kornera u 76.minuti bio točniji i zatresao mrežu za povećanje vodstva. Bez ozlijeđenog Čumpeka obrana Vatrogasca djeluje neozbiljno i ‘ističe’ se uglavnom nediscipliniranom igrom i lakim primanjem golova. ‘Biser’ s ovog susreta je potez Muhića koji se ‘sam zamijenio’ i izašao s terena (pričekao je da uđe njegova zamjena).

Dinamo Hidrel je ovom pobjedom okončao jesensku polusezonu na drugom mjestu (15 10 2 3 28:13 32), samo jedan bod iza vodećeg Turopoljca (15 10 3 2 47:19 33). Vatrogasac je na 12. mjestu (15 4 2 9 21:33 14).

Prva županijska nogometna liga – skupina Istok, 06. kolo

NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel 0:2 (0:0)

Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja 60. Nedjelja, 26.11.2017., 13:30 sati. Sudac: Ivan Jurakić (Sesvete). Pomoćnici: Mario Stanić (Gornja Greda) i Dario Pranjić (Sesvete). Delegat: Mario Grdenić. Strijelci: 0:1 – Godinić (53), 0:2 – Mršić (76).

VATROGASAC: Krvarić, Mihinica (od 79. Vukić), Muhić (od 63. Čavar), Filep, Šošić (od 32. Barišić), Kontić (od 68. Sudar), Novak, Lihtar (od 65. Sambol), Ivkić, Grabović, Grilec. Trener: Juro Gavran.

DINAMO HIDREL: Bradić, Sabljak, Jambrešić, Milanščak (od 86. Duvnjak), Rus, Pudić, Đuksi, Balenović (od 89. Kučan), Godinić, Mršić (od 82. Žugaj), Vukadin (od 54. Kuzmić). Trener: Stiven Žitnik.

Igrač utakmice: Petar Godinić.