FOTO Na HVIDR-a Kupu tri susreta odlučena sedmercima

Na malonogometnom turniru 26. HVIDR-a Kup jučer je u seniorskoj konkurenciji odigrano 7 utakmica s ishodima koji su u granicama očekivanog. Tri susreta su odlučena tek izvođenjem udaraca sa 7m, a sudar Alpas Team Zlatarne Popek i Oziris Bara može biti označen ‘utakmicom dana’. Oziris je u prvom poluvremenu imao vodstvo 2:0 (Karin, Šimun), koje je Alpas Team smanjio (Grdenić) neposredno pred kraj prvog dijela. U drugom poluvremenu Alpas je izjednačio (D. Debjađi) i pogotkom Barišića došao do prednosti (3:2). Vrhunac drame odigrao se u posljednje 24 sekunde, nakon isključenja 3 igrača, dva iz Alpasa i jednog iz Ozirisa. Power play Ozirisa donio je izjednačenje 6 sekundi prije kraja – 3:3 (29’54”)! Vratar Ozirisa obranio je dva sedmerca i svoju momčad odveo u drugo kolo, a suparnike poslao na popravni, u repesaž.

1. HVIDR-a Kup 2018. – 2. kolo (04.01.2018.)
    Dimnjačarstvo Sopot – Night Club Pulse Zagreb 0:1,
    Ritz Club Zagreb – Alpas Team City Radio 4:1,
    CB Dolce Vita – Odra 0:0 (4:5 – 7m),
    Alpas Team Zlatarne Popek – Oziris Bar 3:3 (4:5 – 7m)
    MNK Kobiljak – Poliester Brajdić 0:0 (2:0 – 7m),
    HR Futsal – Centroplinomont Dubec UTD 0:6,
    CBF Prestige Tupek Auto – Đido Mova 3:1.