FOTO Ritz Bar preživio, nositelji ispali

Na malonogometnom turniru ’26. HVIDR-a Kup 2018′ jučer je opet bio ‘udarni’ dan kao u subotu, s nešto izmijenjenim programom: odigrano je 14 od planiranih 15 utakmica, 11 u seniorskoj i 3 u veteranskoj konkurenciji. Pet susreta u seniorskom repesažu označila su kraj ”popravnih ispita” za gubitnike iz prvih utakmica (pobjednici današnjih utakmica plasirali su se u 1/16 finala). Prve susrete odigrali su nositelji Panadić Sport i Club 100 i oba su glatko ispali.

U posljednjoj utakmici večeri Ritz Bar je vrlo nervozno krenuo od početka i Alpas Team Zlatarna Popek imao je na isteku 5. minute odličnu poziciju: vodstvo 1:0, suparnik je imao isključenog igrača i već 5 akumuliranih prekršaja! Međutim, kazneni udarac s 10m Popovića vratar je obranio, a Ritz Bar je izjednačio iz kaznenog udarca sa 7m koji je dosuđen pri intervenciji vratara, koji je u zračnom duelu izbio loptu i napadača Guju složio na parket. Stalna prigovaranja na sudačke odluke nastavljena su i u drugom poluvremenu, a Ritz Bar je još jednom kažnjen isključenjem od dvije minute (zbog krive izmjene). ‘Alpasovci’ nisu realizirali power play, a nepune tri minute prije kraja, nakon prodora Guje, Mlinarić je ubacio loptu u donji kut za teško izborenu pobjedu.

Nastavak turnira je danas, na programu je 8 utakmica, 6 seniorskih (1/16 finala) i 2 veteranske (1/8 finala), početak je u 17:30 sati.

1. HVIDR-a Kup 2018. – 5. dan (07.01.2018.)

Seniori

GORENC TRANSPORTI BETON BLATO – VG SPORT CAFFE 3:2 (Gaši, Bartolić, Leko / Bartolić, Gaši-ag),

CB LEDENI – ALPAS TEAM CITY RADIO 2:2 (Sokić, Starčević / Cvetnić, Turkalj), 6:5 – 7m,

DIMNJAČARSTVO SOPOT – DOM ZA STARIJE SV. HELENA SAMOBOR 0:2 (Matošević, Brujić),

CBF PRESTIGE TUPEK AUTO – INSTALACIJE TIČARIĆ 2:0 (Spajić, Grgić),

BOLE I PRIJATELJI – UGOSTITELJSTVO CVETNIĆ AEROBIC CLUB FIT 2:1 (Pilipović, Ačkar / Pavek),

ĐIDO MOVA – ROST SPORT 3:0 (bb),

GRADUS – CB ROKO 3:3 (Crnčević 3 / Soldo, Lihić, Hasanović), 6:5 – 7m,

SC FLEGAR SPLAT TEPE – FEROS 1:1 (Gale / Šikić), 3:2 – 7m,

CIBU GRAF VG SUBTERA – PANADIĆ SPORT 3:1 (Puljiz 2, Adžemović / Jurač-ag),

GORENC TRANSPORTI – STAKLO MATIĆ ABSOLUTE BAR 0:2 (Matković, Toš),

CLUB 100 – POLIESTER BRAJDIĆ 1:4 (Milanović / Pejanović, D.Krizmanić, Jokić, B.Bišpek),

RITZ CLUB – ALPAS TEAM ZLATARNA POPEK 2:1 (Marić, Mlinarić / D.Debijađi).

Veterani

TAXI BRAČIĆ – SPORTSKA UDRUGA LEKENIK 0:2 (Orešković, Hajduk),

SPORTSKA UDRUGA LEKENIK – CB LI LA 0:5 (Ko. Morina 2, Leskovar, Kovač, Suvajac),

CB LI LA – TAXI BRAČIĆ 8:2 (Ko. Morina 3, Drenski 2, Kovač, Leskovar, Suvajac / Tepšić, Sabljak).