FOTO HVIDR-a kup stigao do 1/8 finala (seniori) i 1/4 finala (veterani)

Na malonogometnom turniru ’26. HVIDR-a Kup 2018′ jučer, 6. natjecateljskog dana, odigrano je 6 susreta u seniorskoj i dva u veteranskoj konkurenciji. Centroplinomont je minimalno pobijedio pomalo umornu momčad iz Samobora, a ekipa Đido Mova bila je laki plijen za momčad Odre zahvaljujući četverostrukom strijelcu Filipu Luteru. Night Club Pulse iz Zagreba bio je vrlo uvjerljiv protiv Night Bara iz Šiljakovine, njihov najbolji igrač bio je Postružin s tri pogotka, a u drugom poluvremenu su se poigravali sa suparnikom. Stari Grad Lukavec je u prvom poluvremenu primio pogodak kardinalnom pogreškom pred svojim vratima, ali je u drugom dijelu izjednačio autogolom te povećanim ritmom i s tri gola slomio suparnika. CB Ledeni i SC Flegar su prolazak u 1/8 finala izborili boljim izvođenjem udaraca sa 7m.

Na turniru su utorak (09.01.) i srijeda (10.01.) slobodni dani, nastavak je u četvrtak (11. siječnja, početak u 18 sati) kada se igraju tri veteranske utakmice (1/4 finale) i tri utakmice seniora (1/8 finala).

1. HVIDR-a Kup 2018. – 6. dan (08.01.2018.)

Seniori

CENTROPLINOMONT DUBEC UTD – DOM ZA STARIJE SV. HELENA SAMOBOR 1:0 (Hajdi),

ODRA – ĐIDO MOVA 4:0 (Filip Luter 4),

OZIRIS BAR – CB LEDENI 1:1 (Kušan, Starčević), 1:3 – 7m,

RESTORAN LOBBY – SC FLEGAR 0:0, 1:3 – 7m,

NIGHT CLUB PULSE ZG – NIGHT BAR BOROVI ŠILJAKOVINA IZLETIŠTE KLJUČIĆ BRDO 5:1 (Postružin 3, Alghol 2 / Dumbović),

STARI GRAD LUKAVEC – BOLE I PRIJATELJI 4:1 (Filipović-ag, I.Huzjak, I.Hladni, Augustić / Golubić).