FOTO Svi favoriti u obje konkurencije prošli dalje

Malonogometni turnir ’26. HVIDR-a Kup 2018′ nakon dva slobodna dana nastavljen je jučer s 4 utakmice seniora (1/8 finala) i 3 utakmice veteranskih momčadi (1/4 finala). Svi favoriti u obje konkurencije izborili su prolazak u nastavak natjecanja, neki vrlo uvjerljivo, a u dvije utakmice pobjednici su dobiveni nakon izvođenja udaraca sa 7m.

CB Li La je dosta dugo lomio otpor suparnika, a pogodak odluke postigao je Korab Morina iz akcije dogovorene u time outu. Ritz Club je došao u vodstvo ranim pogotkom Mlinarića, rezultat je vratio u ravnotežu Bošnjak, a u dodatnom raspucavanju sa 7m Šikić je silovitim udarcima odveo svoju momčad u 1/4 finala. U posljednjoj utakmici večeri (22:15) Staklo Matić Absolute Bar je dosta lako prošao Stari Grad Lukavec, put prema visokoj pobjedi naznačio je Mostarlić u 5. minuti pogotkom iz solo akcije. Definitivni slom Lukavca uslijedio je u završnici prvog poluvremena kada su u samo dvije minute Matković (12.) i Grdić (13.) prednost povisili na 3:0. Drugo poluvrijeme proteklo je u bezuspješnom nastojanju Lukavčana da ublaže poraz, da bi neposredno pred kraj Grdić svojim drugim pogotkom postavio konačni rezultat.

Danas su na rasporedu 4 seniorske utakmice (1/8 finala) i jedna u konkurenciji veterana (1/4 finala), početak je u 17:30 sati.

1. HVIDR-a Kup 2018. – 7. dan (11.01.2018.)

Seniori, 1/8 finala
GRADUS – MNK KOBILJAK 2:0 (Kolić, Hasanović),
SU PEŠČENICA CB BUM – CBF PRESTIGE TUPEK AUTO 2:5 (Raković, Milatović / Grgić 4, Majić),
RITZ CLUB ZAGREB – SC FLEGAR 1:1 (Mlinarić / Bošnjak), 6:5 – 7m,

STARI GRAD LUKAVEC – STAKLO MATIĆ ABSOLUTE BAR 0:4 (Grdić 2, Mostarlić, Matković).

Veterani, 1/4 finala

CB IVAC PRENOČIŠTE IKAR – SC FLEGAR SPLAT TEPE 1:1 (Štulec / Vincek), 3:4 – 7m,
CB LI LA – POLAGANO NAPRIJED 1:0 (Ko. Morina),

DC GRZELA FUTURA DENTAL – MB FRIGO GRUPA 5:1 (Ž. Šimić 3, Jovanovski, Ceboci / Popović-ag).