FOTO CBF Prestige Tupek Auto pobjednik 26. HVIDR-a kupa

Malonogometni turnir ’26. HVIDR-a Kup 2018′ završen je jučer, 10-og natjecateljskog dana, finalnim utakmicama u seniorskoj i veteranskoj konkurenciji te završnim susretima limača. Uvjerljivi pobjednik ovogodišnjeg HVIDR-a kupa u seniorskoj konkurenciji je momčad CBF Prestige Tupak Auto, koja je svoju snagu pokazala u polufinalu i finalu visokim pobjedama protiv vrlo dobrih suparnika. Treba ipak spomenuti da je momčad Staklo Matić CB Absolute Bar u finalu imala 1:0 vodstvo i izjednačila je na 2:2 u 30. minuti, ali u posljednjih 10 minuta (finale je igrano 2×20 minuta) nije imala odgovor na pritisak suparnika.

Kod veterana najbolja je momčad DC Grzela Futura Dental koja je u izjednačenom susretu nakon vodstva 2:0 minimalno porazila sastav SC Flegar Splat Tepe. Najbolji igrač susreta bio je Nikola Smolčić.

Četiri prvoplasirane momčadi u obje konkurencije nagrađene su odgovarajućim peharima i novčanim nagradama, a pobjedniku kod seniora uručen je i veliki prijelazni pehar. Najboljoj šestorki turnira (Dream team) uručene su statue nogometaša i sportska oprema. Nagrade su uručivali zamjenici gradonačelnika Ervin Kolarec i Krešimir Ačkar, predsjednik HVIDR-e Miljenko Marić i Željko Mihalj, predsjednik Nogometnog saveza Velika Gorica.

1. HVIDR-a Kup 2018. – 10. dan (Nedjelja, 14.01.2018.)

SENIORI

Polufinale

Centroplinomont Dubec UTD – Staklo Matić Absolute Bar 1:1 (Bandić / Duvnjak), 1:3 – 7m.

CB Kod Rojca – CBF Prestige Tupek Auto 1:4 (Muhar / Vidaković, Spajić, Grgić, J. Jurić).

Za 3. mjesto  Centroplinomont Dubec UTD – CB Kod Rojca 1:1 (Čavlina / Čolić), 3:1 – 7m.

Finale  CBF Prestige Tupek Auto – Staklo Matić CB Absolute Bar 5:2 (J. Jurić 2, Majić, Gavrić-Tomić, Grgić / Mostarlić, Toš).

Dream team: Zvone Maloča (v), Josip Spajić, Josip Jurić, Luka Grgić (svi CBF Prestige Tupek Auto), Luka Toš (Staklo Matić CB Absolute Bar) i Ivan Lekić (Centroplinomont Dubec UTD).

VETERANI

Za 3. mjesto  CB Li La – CB Kova CB Happyness 3:0 (bb).

Finale  DC Grzela Futura Dental – SC Flegar Splat Tepe 2:1 (Smolčić, Ceboci / Miljković).