FOTO VG Boys u vodstvu, Mladost izgubila

Malonogometno prvenstvo veterana Nogometnog saveza Velika Gorica nastavljeno je sinoć utakmicama 2. kola u SC Panadić Sport. Veterani su bili slično efikasni (12 pogodaka) kao u prvom kolu (14 golova). Vatrogasac (Kobilić) je minimalni poraz iz 1. kola ‘zaboravio’ pobjedom protiv Gorice, koja je opet dozvolila da joj se mreža zatrese iz prigoda koje se ne mogu ubrojiti u izrazito povoljne. VG Boys su očekivano bili bolji od Hruševca i jedini na kontu imaju dvije pobjede, a mreža im je još uvijek netaknuta. Buna je iznenadila Mladost (Obrezina) i zasluženo pobijedila, ponajviše zahvaljujući ozbiljnom pristupu i sjajnom vrataru. U prvom dijelu Buna je došla u vodstvo udarcem Grđana iz kuta, prigode za izjednačenje mladostaši nisu iskoristili. Mladost je poravnala u drugom poluvremenu nakon efektne akcije Kunića i Bogovića preko cijelog igrališta. Za pobjedu Bune zabio je uporni Rak, koji je iskoristio ‘filozofiranje’ suparnika u obrambenoj zoni i kroz noge vratara pogodio za 2:1. U posljednje dvije minute vrata Bune bila su pod opsadom koja nije dovela do izjednačenja, jer vratar je čudesno branio, a u dva navrata spasio ga je okvir vrata.

20.malonogometno prvenstvo veterana Nogometnog saveza Velika Gorica

01.kolo (subota, 20.01.2018.): Buna – Gorica 3:3 (Grđan, Rak, Ćetković / Orešković 2, Ćopić); Mladost – Hruševec 5:2 ( Bogović 2, Kunić, Pavličić, Matejaš / Markulin, Plavšić): VG Boys – Vatrogasac (K) 1:0 (Omerović).

02.kolo (subota, 27.01.2018.): Vatrogasac – Gorica 4:2 (Kornet, Golub, I.Trupčević, Čavar / Župetić, Dittrich), VG Boys – Hruševec 3:0 (Zaninović, Omerović, Borić), Buna – Mladost 2:1 (Grđan, Rak / Bogović).

Redoslijed: 1. VG Boys 6 (2 2 0 0 4:0), 2. Buna 4 (2 1 1 0 5:4), 3. Mladost 3 (2 1 0 1 6:4), 4. Vatrogasac 3 (2 1 0 1 4:3), 5. Gorica 1 (2 0 1 1 5:7), 6. Hruševec 0 (2 0 0 2 2:8).