Rukometašice Zrakoplovne škole najbolje u gradu

Gradsko natjecanje školskih sportskih društava (ŠSD) srednjih škola u rukometu za djevojke održano je danas u dvorani Srednjih škola, a domaćin natjecanja bila je Ekonomska škola (Nada Pelaić, prof.). Natjecale su se tri ekipe, igrale su svaka sa svakom, utakmice u trajanju 2×15 minuta. Djevojke Zrakoplovne tehničke škole Rudolfa Perešina (ŠSD Zrakoplovac) opravdale su ulogu favorita, pobijedile su u oba susreta i osvojile prvo mjesto te su tako obranile prošlogodišnji naslov. ŠSD Bumbar (Ekonomska škola) osvojio je 2. mjesto minimalnom pobjedom protiv ŠSD GVG (Gimnazija Velika Gorica). U ovom susretu minutu prije kraja prvog poluvremena došlo je do teže ozljede igračice GVG-a Sare Sremić (iščašeno desno rame) koja je odvezena u bolnicu. Sve tri ekipe nagrađene su medaljama. ŠSD Zrakoplovac se plasirao na županijsko natjecanje.

Gradsko natjecanje srednjih škola u rukometu za djevojke

Rezultati  ŠSD Zrakoplovac – ŠSD GVG 16:13, ŠSD Bumbar – ŠSD Zrakoplovac 14:24, ŠSD GVG – ŠSD Bumbar 18:19.

Redoslijed  1. ŠSD Zrakoplovac 4 (2 2 0 0 40:27), 2. ŠSD Bumbar 2 (2 1 0 1 33:42), 3. ŠSD GVG 0 (2 0 0 2 31:35).

ŠŠD Zrakoplovac:  Bernarda Mostarlić, Sara Treščec, Lorena Češković, Karla Šiprak, Dora Šarić, Klara Posilović, Lucija Šešljaga, Roberta Malnar, Gabrijela Perković. Voditelj: Krešimir Lušić.