FOTO Sedma pobjeda Velike Gorice II

Odbojkašice Velike Gorice II odigrale su utakmicu bez oscilacija i to je, prema riječima njihovog trenera Dražena Uzelca, glavni razlog da je ekspresno, za samo 50 minuta, zabilježena 7. pobjeda u prvenstvu (10 7 3 24:11 22) za potvrdu 3. mjesta na ljestvici. U igri domaće ekipe sve je štimalo: servis, prijem, igra na mreži, tako da je stalno i uvjerljivo vodstvo u sva tri seta stvorilo prigodu da igraju sve igračice koje su bile u zapisniku domaćih. Trenera Uzelca raduje činjenica da su i igračice koje, inače, imaju manju minutažu vrlo dobro odigrale svoje uloge, odnosno uklopile se u pobjedničko ozračje. Ovom pobjedom Velika Gorica II revanširala se (s ‘kamatama’) curama iz Ogulina za poraz (2:3) u prvom dijelu prvenstva.