Žetva medalja u Virovitici

U Sportskoj dvorani Tehničke škole u Virovitici jučer je održan 16. međunarodni Karate Fest, jedan od najvećih karate turnira u ovom dijelu Europe. Na turniru je nastupilo 587 natjecatelja iz 65 klubova i 7 država. Karate klub Velika Gorica je nastupio u ukupno 24 kategorije sa 17 boraca i osvojio čak 15 medalja.

Zlatom su se okitili Katja Braica, Petar Orešković i Dominik Kučan, koji je osvojio i srebrnu medalju u juniorskoj kategoriji. Srebro su još osvojili i Ema Jukić te Emanuel Dundović. Brončano odličje osvojili su Vita Kučan, David Lovrinović, Luka Tačković, Lucija Kirinić, Filip Kaurin, Ivan Ivelj, Matej Vuković, Mario Radoš i Mia Mijović.

„Ovaj turnir je bio jedan od pripremnih turnira za državno prvenstvo na kojem smo pokazali veliki broj kvalitetnih “malih” boraca koji napreduju iz turnira u turnir“, poručili su iz kluba.