FOTO HNK Gorica II u ravnopravnoj igri izgubila od HAŠK-a

Test utakmica između HNK Gorica II člana JŽNL-e i trećeligaša HAŠK-a može biti označena kao vrlo dobra generalka pred početak prvenstva ovog vikenda (ako ne bude nove odgode) i treneri obje momčadi mogu biti zadovoljni prikazanom igrom, ali ne i realizacijom. Pogodak odluke postignut je u ranoj fazi susreta kada je domaći vratar odbio loptu koju je Krajačić poslao u nezaštićeni dio mreže. Nadmetanje dva raspoložena suparnika u prvom poluvremenu odvijalo se uglavnom između dva šesnaesterca, izrazito zrelih prigoda nije bilo. U drugom poluvremenu brojne izmjene nisu utjecale na ritam i kvalitetu igre u naglašenoj duel igri. Kod HAŠK-a zrele šanse su propustili Brlečić i Marković, a kod domaćih Šroler, Spudić i Velić.

HNK Gorica II – NK HAŠK 0:1 (0:1)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja 40. Utorak, 06.03.2018., 16 sati. Sudac: I. Marinčević (Mičevec). Pomoćnici: Merkaš i Halilić (oba Velika Gorica). Strijelac: 0:1 – Krajačić (5).

GORICA II: Debijađi, Perić, Božić, Radoš, K. Krizmanić, Mandura, Blatančić, Šroler, Bakula, Spudić, Roginić (još su igrali: Jelavić, Che, Seo, Sudar, Velić, Olić, Lukarić, Krpečanec, Matić). Trener: Perica Vidak.

HAŠK: Lončarić, Valaško, Miloš, Kos, Bradić, Ristovski, Mraković, Pierobon, Novokmet, Karoglan, Krajačić (još su igrali: Šonjić, Brtan, Vinković, Hrgović, Marković, Bilandžić, Brlić, Maršić, Lulić, Brlečić). Trener: Ilija Lončarević.