Gradići pobjedom otvorili proljeće

Pred oko 80 promrzlih gledatelja odigran je susret 18. kola IV. NL Središta Zagreb. Na teškom i vodom natopljenom terenu domaćin se bolje snašao i zasluženo pobijedio unatoč činjenici što se na odmor otišlo bez pogodaka. U nastavku drugog dijela pogriješio je gostujući vratar nakon ubačaja sa strane a u šumi nogu najspretniji je Hajduk koji je ugurao loptu iza linije za vodstvo domaćih u 51. minuti. U 63. minuti domaći preko kapetana Rajića povećavaju vodstvo na 2:0 i veliko veselje promrzlih navijača. U završnici utakmice gosti su smanjili na 2:1 preko Budena za konačnih 2:1.

18.03.2018. Gradići – Gradići pobjedom otvorili proljetni nastavak. foto: Nikica Topić/cityportal.hr

IV NL-u SREDIŠTE 18. KOLO

GRADIĆI – STUPNIK 2:1 (0:0)

Strijelci: 1 : 0 Hajduk (51), 2 : 0 Rajić (63), 2 : 1 Buden (82)

Igralište NK Gradići; Gledatelja: 80 Početak: 15:00; Glavni sudac: Ilčić Zlatko (Dugo Selo), Pomoćnici: Gašpar Danijel (Križ), Anić Krunoslav (Križ), Četvrti sudac: Planinić Dobroslav (Vrbovec); Delegat: Marinčević Ivan (Mičevec)

GRADIĆI: Rakas, Župetić (73. Zrnčić), Gršić, Krstanović, Rajić, Cindrić, Bogović (90. Leder), Matanović (66. Hrženjak), Štefner (59. Župetić), Hajduk, Yame Loaw Cedrick Junior,
Trener: Zoran Tomčić

STUPNIK: Brkić, Kovačić, Šporčić, Živković, Buden, Pralas, Orešković, Perković (74. Anić), Adžemović ( 74. Jurković), Gavrić, Mrkalj (34. Bogdanović)
Trener: Franjo Pužin