FOTO HOK Gorica ekspresno do pobjede

Gradski derbi mladih velikogoričkih ekipa OK Velika Gorica II i HOK Gorica pripao je bolje pripremljenom sastavu za jedan sat igre. Gorica je bolje ušla u susret i polovicom prvog seta bila je u prednosti (7:12). Igračice trenera Dražena Uzelca preokrenule su rezultat dobrim servisom i serijom 12:3 na 19:15. Trenerica Ines Stipanović je minutom odmora presjekla nalet suparnica i set je osvojen realizacijom druge set lopte.

Drugi set Gorica je dobila identičnim rezultatom kao i prvi, igran je nešto duže nego prva dionica, ali bez osobite dramatike. U trećem setu u igri Velike Gorice II nije bilo svijetlih momenata, puno se griješilo na servisu, prijem i igra na mreži ispodprosječni, i to je dovelo do gubitka seta za samo 17 minuta. HOK Gorica je glatkom pobjedom nastavila svoj programirani put prema drugoligaškom društvu, a Velika Gorica II će u preostalih 5 utakmica pokušati sačuvati 3. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Odbojkaška regija Centar – skupina Jug, 15. kolo

OK Velika Gorica II – HOK Gorica 0:3 (23:25, 23:25, 14:25)

Velika Gorica. Sportska dvorana OŠ Eugena Kumičića. Srijeda, 21.03.2018., 21 sat. Suci: Denis Vujičić i Tea Marušić (oboje Zagreb).

VELIKA GORICA II: Ema Injić, Valentina Pavišić, Barbara Novosel, Paula Mrakužić, Sara Zagorac, Marta Butković, Lara Župetić, Matea Milak, Lucija Jozepović (cap.), Tessa Kosović, Anja Brlek, Vita Kosović, Marta Muhar. Trener: Dražen Uzelac.

GORICA: Anamarija Bilač, Tea Hrženjak, Tea Gilja, Lara Ćopić, Mia Smolčić, Pavla Skrbin, Lana Jurković, Ana Jelić (cap.), Dorotea Mihalinčić, Paula Varda, Antonia Milić, Nina Rendulić (L). Trener: Ines Stipanović.

Redoslijed: 1. HOK Velika Gorica 36 (13 12 1 36:6), 2. OK Sunja 33 (14 11 3 36:11), 3. OK Velika Gorica II 27 (13 9 4 30:16), 4. OK Plavi zmaj 25 (13 8 5 29:15), 5. OK Ogulin 18 (12 6 6 22:23), 6. OK Feniks II 17 (13 6 7 20:28), 7. OK Dugo Selo 11 (13 5 8 16:33), 8. OK Pešćenica 4 (12 0 12 9:36), 9. OK Vivera Glina II 3 (13 1 12 8:38).